Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Madam Colombová zasahuje

  neděle 29.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Tábor proti koronaviru! Do boje jdou Technické služby i fotbalisti

 Autor: Vít Řezáč

    Autor: Vít Řezáč

TÁBOR - Technické služby Tábor dnes vyčistily vybrané zastávky MHD horkou párou. Jednalo se o dvě zastávky u nemocnice, zastávky před budovou autobusového nádraží a zastávky U Soudku na Sídlišti nad Lužnicí. A na pomoc v boji s koronavirem nastoupili v Táboře i fotbalisté a trenéři FCT Táborsko. Mladí hráči v minulých dnech rozdávali lidem u marketu letáky s potřebnými informacemi, dnes ráno před prodejnou Billa na Pražském sídlišti Petr Kolář (vlevo) a Miloslav Brožek pomáhali s dezinfekcí nákupních vozíků.

 

Pokud jde o čištění zastávek, jednatel TST Michal Polanecký k tomu řekl: „Povrchy autobusových zastávek i mobiliáře včetně laviček a odpadkových košů ošetřujme horkou párou teplotě 120 stupňů. Ta zajistí vydezinfikování prostoru termickým šokem a vyčištění veškerého podhoubí od možného udržení bakterií a virů v daném prostoru."

V pátek 27. března zasedne krizový štáb města Tábor a rozhodne, zda a v jakém rozsahu se bude v dezinfekci zastávek párou pokračovat. Posoudit se musí také ekonomické hledisko.

 

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Také podchody na nádraží bych vzala touto párou..

  Vloženo 26.3.2020 21:39:35

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Jestli pak se něco podobného zavede také v Milevsku? Hlavně pak to zapojení sportovců, hokej, fotbal, florbal. Mají volno můžou přidat ruku k dílu. Co paní vedoucí zároveň a zastupitelé?

  Vloženo 26.3.2020 20:59:08

 • solim 

  Reagovat

   

  Dobrý den. Je vidět, že sportu moc nerozumíte,protože p. Brožek není Miroslav, ale Miloslav.

  Vloženo 26.3.2020 17:09:28

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Mijoslav

   Vloženo 26.3.2020 18:27:52

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace