Vimperk má nový pumptrack
VIMPERK – Nový pumptrack mezi Volyňkou a silnicí I/4 se slavnostně otevřel v úterý 23. června ve Vimperku. Za jedenáct milionů korun ho vlastním nákladem postavilo město, a to včetně přístupové komunikace od silnice. Stavba byla zahájena loni v srpnu.