Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Diskuse

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Ve Strakonicích shodil Krajský soud komunální volby. Budou se opakovat. Prý nebyla úplně košer propagace vítězného uskupení a také zpravodaj.
  Když toto "málo" neprošlo ve Strakonicích. Vyvstává otázka, jak to bylo v Milevsku? Proč se uskutečnilo jednání zastupitelstva, když nebylo řádně svoláno, jak ukládá zákon? Psali o tom i MN. Celé město Milevsko bylo polepeno plakáty a billbordy Jihočechů. Platili jihočeši místa, kde byly billbordy umístěny? Kdo platil a z jakých peněz tyto plochy? Jak to bylo z MZ? Nebyl využíván k propagaci nepomněrně více bývalou a současnou vládní garniturou? Jak to v Milevsku bylo? Není to podobné ne-li horší než ve Strakonicích, kde soud volby shodil??? Možná, že by se došlo k zajímavým zjištěním.

  Vloženo 21.11.2018 07:54:55

 • Nick 

  Reagovat

   

  Myslím si, že pan Šimánek, svého času ředitel gymnázia, by se obracel v hrobě. On byl pravý opak, bral na gymnázium děti, které byly nějakým způsobem perzekuovány komunisty a vlastně nesl svoji kůži na trh. Super člověk.

  Vloženo 20.11.2018 10:24:37

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Nyní jsou zájmy jiné, zlatý pan Jiroušek a to byl fakt zoufalec.
   Pan Barda v touze po politické kariéře zaprodá vše a upíše se i ďáblu, když bude třeba.

   Vloženo 20.11.2018 16:44:42

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Nemáte pravdu,
   sám jsem zažil na vlastní kůži jiný přístup než uvádíte. Ne z hlediska přijetí, ale z hlediska přístupu a reálné dehonestace.

   Vloženo 21.11.2018 07:32:40

   • Nick 

    Reagovat

     

    Opravdu? Tak to mě celkem udivuje. Nicméně nemuselo to být úplně z jeho hlavy, jestli jste v obraze, tak víte, koho a jakého smýšlení měl kolem sebe...

    Vloženo 21.11.2018 13:02:19

 • student 

  Reagovat

   

  Dnes si připomínáme 17.11.89. Jako student se musím stydět za našeho ředitele gymnázia v Milevsku, který na radnici podepsal spolupráci s komunisty a bude s nimi sedět čtyři roky v radě města.
  Je to plivnutí studentům do tváře.

  Vloženo 17.11.2018 17:48:59

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   hodně smutné, jak touha po moci křiví charakter, pan Barda by se měl zamyslet

   Vloženo 18.11.2018 11:10:09

   • Gymnázium 

    Reagovat

     

    Pan Barda by měl především začít konkrétně něco dělat. Minulé období toho hodně nasliboval a prakticky nic nesplnil. Navíc proti tomu co nasliboval ještě hlasoval, aby to znemožnil. Takový je to kabrňák. Studenti Milevského gymnazia by se ho na to měli zeptat proč to dělá, proč lže a neplní sliby, které dal všem občanům Milevska.

    Vloženo 18.11.2018 18:42:09

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Zamýšlím se nad tím, že místostarostou města Milevsko je zvolenými zastupiteli zvolen člověk, který v životě nenavštívil žádné veřejné zasedání členů zastupitelstva, žádným způsobem se neangažoval, nikdo nezná jeho historii. Možná bude jeho volba ku prospěchu města a jeho občanů. Možná bude jen ku prospěchu pana starosty, protože ten, který nic neví, taky nic neřekne. Hodně zdaru Milevšťáci. Za 4 roky si to povíme.

  Vloženo 14.11.2018 13:29:10

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   a jak to pěkně jde, ono se tak ani tak nečeká, že s něčím pomůže, ale hlavně aby neškodil, jako jeho vzor na pozici starosty

   Vloženo 15.11.2018 17:55:30

 • groteska 

  Reagovat

   

  Dneska jsem si přečetl kdo bude pro příští možná čtyři roky řídit město Milevsko. Koho si občané města Milevska zvolili, aby řídil a spravoval jejich město.
  Jsou to tito "odborníci" a "vizionáři"
  Starosta : Ivan Radosta Jihočeší
  Místostarosta : Michal Horek - Jihočeši
  Rada města : Bohuslav Beneš ( KSČM ) , Karel Procházka ( Jihočeši ), Jaroslav Mácha ( ČSSD ),
  Petr Barda ( Jihočeší ) , Martin Kupec ( ANO )
  Tito lidé budou řídit města Milevsko. Při pohledu na lidi zvolené do zastupitelstva mi jako jediný a kompetentní připadal pan M. Doubek, tento člověk se orientoval v zákonech a věděl, která bije. Výkon ostatních byl totálně mdlý a amaterký. Přesto byl pan Doubek starostou Radotou v minulosti odvolán z vodárenské spoelečnosti a pan Radosta tam dosadil sebe.
  Přeji městu Milevsku s novým vedením "vizionářů a pracantů" hodně štěstí v nadcházejícím období.
  Je to však vůle občanů a proto je to v naprostém pořádku.

  Vloženo 12.11.2018 09:56:54

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Omlouvám se ještě panu Horkovi, ten ještě neměl šanci ukázat co umí. Je jediným nováčkem. Ostatní činovníky známe z práce v minulých obdobích.

   Vloženo 12.11.2018 09:59:32

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   To jste se probudil brzy. Spěte dál

   Vloženo 12.11.2018 11:14:17

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace